• Оберіть житловий комплекс
 • AuRoom
 • Cardinal
 • Orange City
 • AlterEgo
 • Family & Friends
 • Adamant
 • Melody Park
 • Arenal Suites
Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

 • сьогодні
 • сьогодні
 • завтра
 • дата
Квартири "Бізнес клас"

Як правильно розрізняти житло за класами?

В наш час, ми маємо кілька класів нерухомості. З такими класами як «комфорт», «економ» і «еліт» напевно всі знайомі. А ось на рахунок квартири «бізнес-класу» - для багатьох залишається загадкою. Найчастіше ми цей вислів чуємо, коли бронюємо авіаквиток або коли мова йде про автомобілі. Але як не дивно, це поняття з'явилося далеко в 90-х і зайняло проміжне положення між елітними будинками і панельними. Але і «середнім» класом його ніхто не називав і тому в ділову лексику увійшов саме цей термін.
З тих пір, аудиторією цього сегмента стали більш забезпечені представники. Серед них було багато підприємців - тому слово «бізнес» стало доречним в цій категорії.
Так само, метраж житлової площі теж відрізнявся. Він був трохи більше ніж в економ і менше ніж в еліт. Середня площа «одинички» становить приблизно 55 кв / м. А сам будинок має виконуватися за індивідуальним проектом, а не типовим. Самі будинки побудовані за технологією «моноліт» і мають великі вікна, обладнані якісними і сучасними склопакетами.
Є ще один важливий фактор це - підземний паркінг. Зазвичай в таких комплексах виділяється як мінімум одне парко-місце на одну квартиру. В інших житлових комплексах ця цифра в рази менше.

Яким повинен бути затишний житловий комплект?

Якщо Ви зважилися купити квартиру бізнес класу, то повинні враховувати якість інфраструктури і безпеку РК. У таких будинках повинен бути підвищений рівень того й іншого. Це обов'язково: під охороною дворова територія, сучасні ліфти, клімат-контроль, додаткові рівні водопідготовки і пожежної сигналізації, і багато інших нюансів, які Вам запропонує забудовник.
Найчастіше таке житло здається без обробки, щоб люди могли самі вибирати дизайн інтер'єру. Однак деякі квартири в таких будинках продаються і з обробкою. Для кого-то такий варіант теж прийнятний і спрощений. І тільки Вам вибирати те, що до душі.

Комфорт і надійність житлового комплексу

В самому серці України множина ЖК на будь-який смак. Якщо Ви задумали купити квартиру бізнес класу в Києві або в передмісті - таких будинків досить. І не дивлячись на високу вартість, в порівнянні з іншими класами, число цих об'єктів тільки зростає.
Більшість житлових комплексів побудовані за всіма європейськими нормами. Відносно цього класу, забудовники використовують нестандартні архітектурні та планувальні рішення, сучасні технології, матеріали та обладнання.
У столиці ви можете знайти як готову житлоплощу, так і на етапі будівництва. Вибирайте надійного забудовника. І пам'ятайте, що категорії цього класу повинен панувати комфорт.

 
plan
 

Трикімнатна квартира Тип 3-07

Секція 2

Площа:

128,85 (83,00)м²

Ціна від:

38 000 грн/м²

Загальна вартість квартири:

4 894 400 грн

 1. Житлова кімната 41,69 м²
 2. Кухня 8,94 м²
 3. Сантехнічний вузол 3,04 м²
 4. Житлова кімната №2 19,74 м²
 5. Сантехнічний вузол №2 2,12 м²
 6. Сантехнічний вузол №3 4,23 м²
 7. Комора 4,05 м²
 8. Коридор 10,59 м²
 9. Житлова кімната №3 20,45 м²
 10. Комора №2 4,1 м²
 11. Балкон К=0,3 9,9 м²
Записатися на консультацію
 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0